Produkty firmy MEEX CHEMIA BUDOWLANA z powodzeniem stosowane są zarówno przez profesjonalne firmy wykonawcze jak też przez osoby indywidualne, a zadowolonych klientów można spotkać we wszystkich regionach Polski jak też w wielu krajach Europy. Niewątpliwie największym atutem firmy jest subtelna umiejętność powiązania wysokiej jakości produktów z atrakcyjną ceną, dodatkowo wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm kadry umożliwia fachowe doradztwo techniczne oraz pomoc w wyborze odpowiednich produktów oraz najlepszych metod ich stosowania (czego tak często brakuje nam wszystkim w dużych marketach budowlanych).

Poniżej przedstawiamy kilka, najbardziej popularnych, produktów z szerokiej grupy wyrobów firmy MEEX CHEMIA BUDOWLANA, które pomogą przywrócić dawną świetność poszczególnym elementom w Państwa domach i ogrodach.

ZMYWACZ PLAM OLEJOWYCH
Wysoce skuteczny, głęboko penetrujący preparat do usuwania plam olejowych z kostki brukowej, płyt tarasowych oraz innych podłoży betonowych. Usuwa najtrudniejsze zabrudzenia spowodowane przez oleje, smary i płyny motoryzacyjne oraz tłuszcze jadalne.

PS 50 PROFESSIONAL
Super silny preparat czyszczący zawierający aktywny chlor w maksymalnej dozwolonej dawce przeznaczony do szybkiego usuwania glonów i grzybów pleśniowych, pojawiających się w postaci szarych lub zielonkawych nalotów na powierzchniach ścian, podłóg i urządzeń sanitarnych oraz
w zacienionych częściach ścian, chodników itp. Środek działa biobójczo, czyszcząco i dezynfekująco,
w większości przypadków pomimo silnego działania nie niszczy i nie odbarwia powłok malarskich.

FIBAR
Specjalistyczny preparat do skutecznego usuwania wykwitów węglanowych powstających w postaci białych plam lub nacieków najczęściej na kostce brukowej, elementach murowanych z klinkieru takich jak kominy, słupki ogrodzeniowe, grille oraz na modułowych ogrodzeniach z prefabrykatów betonowych. Dodatkowo preparat znakomicie usuwa większość zanieczyszczeń cementowo wapiennych występujących podczas prac budowlanych zarówno na powierzchniach jak też na maszynach i narzędziach.

RENOBET
Nawierzchniowy środek do renowacji i impregnacji większości podłoży mineralnych, dostępny w wersji bezbarwnej oraz w 7 podstawowych kolorach. Można stosować na podłoża o zmniejszonej chłonności oraz takie które były wcześniej impregnowane lub malowane innymi preparatami. Unikalna formuła zastosowanego rozpuszczalnika zapewnia bardzo dobrą przyczepność do podłoża oraz odporność na czynniki atmosferyczne. Idealnie pokrywa estetycznym i trwałym kolorem stare dachówki, kostkę brukową, posadzki w pomieszczeniach technicznych, piwnicach itp.

FORMPLAST – KOLOR
Pigmentowany preparat koloryzujący do renowacji podłoży mineralnych chłonnych i porowatych, dzięki temu że produkt jest wodorozcieńczalny można stosować go także na podłoża wilgotne. Preparat nadaje trwałą barwę, po wyschnięciu odporny na czynniki atmosferyczne, doskonale sprawdza się na kostce brukowej i ogrodzeniach betonowych.
FORMPLAST - KOLOR można także stosować do dekoracyjnego malowania drewnianych elementów ogrodowych np. ławki, pergole, płotki.

EMULSJA HD do KAMIENIA
Preparat do wewnętrznej i zewnętrznej impregnacji chłonnych materiałów mineralnych szczególnie zaś do kamienia naturalnego, nie powoduje zmiany barwy impregnowanego podłoża co jest bardzo ważne podczas impregnacji dekoracyjnych płytek kamiennych, tynków, elementów gipsowych itp.

BAST 75 – MOKRA KOSTKA
Polimerowy impregnat wzmacniająco zabezpieczający przeznaczony jest szczególnie do nowej kostki brukowej ale można stosować go także na klinkier, nie polerowany granit oraz piaskowiec. Bardzo duża zdolność penetracji powoduje głębokie wnikanie w strukturę materiału a po wyschnięciu daje efekt „mokrego podłoża” jednocześnie zabezpieczając go przed ścieraniem, zabrudzeniem oraz niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

SICOL – KM
Olej do impregnacji kamienia naturalnego
Specjalna mieszanina żywic i olejów uwidacznia prawdziwe piękno kamienia, ożywia kolor, powodując efekt „mokry kamień”, jednocześnie konserwując i chroniąc przed starzeniem. Preparat można stosować także na zewnątrz, co znacznie rozszerza zakres stosowania. Bardzo ciekawy efekt daje impregnacja cegły klinkierowej.

 
 
 

Firmy Partnerskie:

  Bast Polska   Kominy Centrum