Produkty

GRUNT UNIWERSALNY

Zastosowanie:

Preparat w postaci gotowego płynu służy głównie do wyrównywania chłonności podłoży budowlanych przed dalszymi pracami malarskimi, tynkarskimi, glazurniczymi, posadzkowymi i innymi tego typu robotami. Stosować go można na wszelkiego rodzaje podłoża w szczególności na tynki cementowe , cementowo-wapienne, mury ceglane , beton, silikaty, płyty gipsowe i inne.

 

 

Przygotowanie podłoża:

Podłoże powinno być oczyszczone z brudu i kurzu, suche, pozbawione zabrudzeń olejowych i tłuszczów. Nietrwałe fragmenty tynków, powłok malarskich należy usunąć. Gdy podłoża są nowe można używać środka dopiero po osiągnięciu przez nie odpowiedniej wytrzymałości czyli po około 14 do 28 dni w zależności od rodzaju podłoża.

 

Sposób użycia:

Pędzlem, wałkiem lub w inny efektywny sposób nanosimy równomiernie środek na powierzchnię uprzednio przygotowaną. Należy pamiętać, aby po nałożeniu warstwy gruntu w miejscach o widocznej większej chłonności powtórzyć gruntowanie. Po ok. 2 godzinach i widocznym wyschnięciu środka podłoże jest gotowe do dalszych prac wykończeniowych. Wydajność GRUNT-u ok. 5-6 m2/1 litra.

 

UWAGA! Podane informacje nie zwalniają użytkowników z obowiązku samodzielnego zbadania przydatności naszego produktu do indywidualnych zastosowań.

 

Opakowania:

GRUNT pakowany jest w kanistry plastikowe 1l, 5l, 10l, 1000l.

 

Trwałość:

12 miesięcy od daty produkcji podanej na opakowaniu. Data produkcji jest jednocześnie oznaczeniem partii.

 

Przechowywanie:

W miejscach nienasłonecznionych w temp. 5-25oC

 
 
 

Firmy Partnerskie:

  Bast Polska   Kominy Centrum