Produkty

 

 

 

DENDOCHRON 2

DENDROCHRON to nowoczesny, wysokoskoncentrowany impregnat do drewna. Przeznaczony jest do dekoracyjnego impregnowania drewna wewnątrz budynku. Możliwe jest stosowanie na zewnątrz pod warunkiem zabezpiec

zenia elementów drewnianych przed bezpośrednim kontaktem z gruntem oraz opadami atmosferycznymi.

 

 

Zaimpregnowane drewno uzyskuje właściwości materiału trudno zapalnego. Impregnat nie obniża wytrzymałości drewna oraz nie powoduje korozji stali.

 

Sposób użycia:

Aby uzyskać roztwór gotowy do impregnacji należy 1l koncentratu wymieszać z 9l czystej wody o temp. ok. 20°C. Uzyskany roztwór jest natychmiast gotowy do użycia. Najlepsze efekty uzyskujemy przez impregnację metodą kąpieli przez okres co najmniej 4 godz. Możliwe są inne metody impregnacji, zarówno powierzchniowe jak i wgłębne. Warunkiem dobrego zaimpregnowania jest zapewnienie wchłonięcia impregnatu w ilości co najmniej 370g na m2 powierzchni.

Opakowania:
DENDROCHRON jest pakowany w kanistry 1l, 5l. 10l oraz kontenery 1000l.

Przechowywanie - w szczelnie zamkniętym opakowaniu w temp. 5-25oC w wentylowanych pomieszczeniach, z dala od środków spożywczych.

 

Szanowni Państwo, aby otrzymać Deklarację Właściwości Użytkowych lub Kartę Charakterystyki naszych produktów, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego, znajdującego się w zakładce „kontakt”. W treści wiadomości prosimy o podanie nazw produktów, które Państwa interesują oraz wymagane dokumenty.

 
 
 

Firmy Partnerskie:

  Bast Polska   Kominy Centrum