Produkty

FOLIA HYDROIZOLACYNA W PŁYNIE Zastosowanie:
Folia hydroizolacyjna, to produkt na bazie specjalnie dobranych dyspersji, która po nałożeniu na powierzchnię tworzy nieprzepuszczalną dla wilgoci powłokę, doskonale przyczepną do podłoży, takich jak: płyty gipsowo – kartonowe, płyty wiórowe, tynki cementowo – wapienne, podłoża betonowe, pustaki ceramiczne. Po wyschnięciu daje gotową powierzchnię pod wszelkie materiały wykończeniowe, takie jak: glazura, terakota, a także podłogi z drewna i drewnopochodne. Znajduje zastosowanie przede wszystkim w łazienkach (okolice brodzika, wanny), pralniach i kuchniach. Może być także przeznaczona do uszczelniania złączeń podłoga/ściana. Zastosowanie folii hydroizolacyjnej chroni ściany przed rozwojem pleśni i grzybów.

Właściwości:
Folia hydroizolacyjna w płynie jest mieszanką wysokiej jakości, specjalnie dobranej żywicy, wypełniaczy i środków modyfikujących. Charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością, elastycznością, odpornością na wodę i łatwością w stosowaniu. Jest mrozoodporna po zastosowaniu na podłoże.

Przygotowanie podłoża:
Podłoże pod folię powinno być oczyszczone z kurzu, brudu, wykwitów solnych, słabo przylegających fragmentów podłoża oraz z tłustych plam. Podłoża mocno chłonne, słabe, skredowane należy zaimpregnować preparatem głęboko gruntującym.

Sposób użycia:
Folia hydroizolacyjna to gotowy do użycia preparat. Nie wolno jej łączyć z innymi produktami lub rozcieńczać. Przed użyciem preparat należy przemieszać w celu uzyskania jednolitej konsystencji. Po przygotowaniu podłoża, folię nakładamy dwukrotnie przy pomocy wałka, pędzla, szpachelki lub packi metalowej (drugą warstwę po ok. 1 godzinie od wyłożenia). Po 24 h od momentu nałożenia warstwy można przystąpić do robót wykończeniowych.

Wydajność:
W zależności od podłoża do 5 m2 z 1 kg. folii przy naniesieniu jednej warstwy. Łączna grubość powłoki powinna być dobrana do warunków oddziaływania wody na uszczelnianą powierzchnię.

Trwałość:
Przechowywać w szczelnie zamkniętych opakowaniach, w suchych pomieszczeniach w temperaturze od +5°C do +25°C. Tak składowane i przechowywane produkty nadają się do użycia przez okres 12 miesięcy od daty produkcji podanej na opakowaniu.

Opakowania:
Wiaderka plastikowe o wadze 1 kg, 4 kg i 8 kg

 

 
 
 

Firmy Partnerskie:

  Bast Polska   Kominy Centrum