Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy w MEEX CHEMIA BUDOWLANA

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

OPIS STANOWISKA – cele i obowiązki

  • Ciągłe powiększanie bazy klientów oraz opieka nad klientami już pozyskanymi
  • Nawiązywanie kontaktów, pomoc fachowa dla wykonawców, inwestorów, biur projektowych i architektów
  • Przygotowywanie ofert cenowych

WYMAGANIA

  • Wykształcenie min. średnie
  • Samodzielność, zdolności organizacyjne i inicjatywa w działaniu
  • Znajomość branży ogólnobudowlanej
  • Zdolności negocjacyjne, sprzedażowe
  • Dyspozycyjność i gotowość do odbywania kilkudniowych podróży służbowych z noclegiem poza miejscem zamieszkania
  • Czynne prawo jazdy kat. „B”

OFERUJEMY

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, składające się z części stałej oraz premii
  • Profesjonalny pakiet szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego
  • Samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy, pozostałe narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonej pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Firmy Partnerskie:

  Bast Polska   Kominy Centrum