Produkty

 

DOFORM

 

Preparat antyadhezyjny doform przeznaczony jest do smarowania i konserwowania form i wszelkiego typu szalunków wykonanych z różnych materiałów jak; drewno, PCV, stal.

 

 

 

 

Zastosowanie

Zastosowanie preparatu ułatwia rozformowanie wyrobów betonowych. Powierzchnia styku pozostaje idealnie gładka, a naroża ostre. DOFORM nie zmienia barwy betonu i nie ma ujemnego wpływu na późniejszą obróbkę podłoża jak: tynkowanie, malowanie, gładzie gipsowe. Regularne stosowanie preparatu doform przedłuża nawet 5-krotnie żywotność form i płyt szalunkowych.

 

Sposób użycia

DOFORM można nanosić na powierzchnie form lub szalunków dowolnymi metodami tak aby uzyskać cienką , równomiernie rozłożoną warstwę na całej powierzchni stykającej się z betonem.

 

Wydajność

Nie można jednoznaczne określić zużycia preparatu, jego wydajność uzależniona jest od sposobu nanoszenia, grubości warstwy, rodzaju podłoża i stopnia jego zużycia.

 

Opakowania, przechowywanie, BHP

DOFORM dostępny jest w opakowaniach 1l ; 5l ; 10l ; 1000l.

Przechowywać w szczelnie zamkniętych pojemnikach w temp 5-25°C.

Trwałość: 12 miesięcy od daty produkcji podanej na opakowaniu.

Rozwarstwianie nie jest wadą.

Przed użyciem wstrząsnąć lub lekko wymieszać.

 

Szanowni Państwo, aby otrzymać Deklarację Właściwości Użytkowych lub Kartę Charakterystyki naszych produktów, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego, znajdującego się w zakładce „kontakt”. W treści wiadomości prosimy o podanie nazw produktów, które Państwa interesują oraz wymagane dokumenty.

 
 
 

Firmy Partnerskie:

  Bast Polska   Kominy Centrum